21 Haziran 2012 Perşembe

Bedava Kontör Kazanma Yolları

Bedava Kontör Kazanma Yolları

Bedava hediye kazandıran siteler başlıklı yazımızda sizlere bedava hediye kazanabileceğiniz bir siteden bahsetmiştik.

Aynı siteden bedava kontör kazanma imkanınızın olduğunu öğrenince bu konuyla ilgili de bir yazı yazayım isetdim.

Yani bu yazıda bedava kontör yükle,bedava kontör kazan,bedava kontör kazanma yolları,bedava kontör kazanma 2012 gibi aramalara cevap vereceğiz.


Bedava kontör kazanma yolları adı altında internette belki bir sürü yöntem vardır ama bunların bir çoğu para tuzağından ibarettir.

Oysa benim sizi yönlendireceğim siteye gittiğinizde para tuzağına düşmeniz imkansız. Çünkü bu site adı üzerinde bir hediye kazan sitesi.. Yani bu siteden bedava kontör kazanmanız için yapmanız gereken tamamen ücretsiz bazı sitelere üye olmak.

Yani cebinizden beş kuruş çıkmayacak. Dolayısıyla rahat olabilirsiniz. Zaten adı üstünde bedava kontör yükle..

Peki bu nasıl olacak? Nasıl bedava kontör kazanacağız?

Bunun için yapmanız gerekenler sitede detaylıca anlatılıyor ama ben kısaca özetleyecek olursam;

Siteye üye oluyorsunuz. Sonrasında size sunulan tekliflere bakıyorsunuz. Mesela şu siteye üye ol 100 puan kazan gibi bir teklif var. Siz bu teklifi kabul edip o siteye üye oluyorsunuz ve sonrasında ilgili formu doldurarak siteye üye olduğunuz belirtiyorsunuz. Sonrasında hesabınızda bu şekilde biriken puanları kontöre yeni tabirle TL ye çevirerek Avea 20 TL, Turkcelle 20 TL, Vodafone 20 TL yapabiliyorsunuz.

 Üstelik
Daha detaylı bilgiyi hediye kazanma sitesinin kendisinden alabilirsiniz.

Bedava kontör kazanmak için tıkla ve hediye kazan sitesine üye ol >> Bedava Kontör Kazan

İlgili kelimeler: bedava kontör kazan,bedava kontör yükleme,bedava kontör kazanma yolları,hediye kazan,bedava kontör kazanma 2012

2 yorum:

  1. Çok basit alın Turkcell ßedava 5000 Sms hakkı ve 100 dakka konuşma Pakedi için ASK J4KB yaz 6662'ye kısa mesaj olarak gönder Sms tutarı = 1.5 Tl

    YanıtlaSil